Over ons

Fractievoorzitter tevens secretaris: Henk Buikema; henk.buikema@ede.nl

Fractielid: Ria Maliepaard; ria.maliepaard@ede.nl

Fractievolger: Karin Bijl; karin.bijl@ede.nl

Fractievolger: Erwin Buter; erwin.buter@ede.nl

Fractie-assistent: Linda Troost; linda.troost@ede.nl

Wethouder: Harry van Huijstee; harry.van.huijstee@ede.nl

Afdelingssecretaris: Ad de Bruin; a.debruin10@chello.nl

 

Fractievergadering: De fractie vergadert als regel op maandagavond in het Raadhuis.

U bent welkom; meldt U wel even aan via henk.buikema@ede.nl

Vertel het de PvdA: Wilt u dat we bij u komen vergaderen en ons spreekuur houden? Mail dan: pvda.ede@gmail.com